| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa stiu si eu de ce tatalui meu ii plac melodiile de genul asteia? http://www.trilulilu.ro/Mihaisuqr/a1b97e840ac84f?playlis t=214372 x( Cred ca mai am putin si turbez:-L.

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pentru ca asta ii place lui si nu il poti condamna. Fiecare cu muzica care-i place, cu muzica din generatia lui. Fie din copilarie, fie descoperita ulterior, fie doar din spiritul de turma... Fie din dragoste.
Depinde! Nu-l judeca, doar respecta-i gusturile. happy

4 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Ok deci nu pot sa-ti spun de ce ii plac dar pot sa-ti spun ca ''gusturile nu se discuta''

| juniper a răspuns:

Are gusturi diferite, nu tuturor ne place aceeasi muzica, asta a felul lui. Si tatalui meu ii placea muzica populara.

| Silvia a răspuns:

Juniper, dar aceasta nu este muzica populara...ma rog...macar il suport doar seara in weekendbig grin.laughing

| Elly4all a răspuns:

Asta nu'i nimicoh go on tata asculta numai Nicu Palerustraight face iti dai seama?