| enam2000 a întrebat:

Pot vedea care din raspunsurile mele au fost punctate ca fiind inteligente, stupide, folositoare etc si cine anume mi le-a votat? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poți aflat cum au fost punctate răspunsurile tale dar nu poți sa afli de cine au fost punctate.
Ca sa afli cum au fost punctate răspunsurile tale intri în secțiunea "Răspunsurile mele" acolo îți apare toate răspunsurile care le-ai dat. Selectează unul, cauta răspunsul tău și vezi cum a fost punctat.
Nu toate răspunsurile sunt punctate asa ca, dacă vezi ca la o întrebare, răspunsul tău nu a fost votat, cauta la alta.

Bafta.

2 răspunsuri:
| Bteen a răspuns:

Cine anume nu poti vedea. Dar poti vedea daca au fost punctate ca inteligente, stupide, folositoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite acum am aflat. Poți afla și cine ți-a votat răspunsurile.
Intri pe profilul persoanei care crezi ca ți-a votat răspunsu și dai click pe opțiunea "Voturi date de X (numele user-ului)în ultimele 60 de zile"
Cauta acolo și dacă persoana respectiva a votat vreun răspuns de-al tău apare.