| Cazurillk a întrebat:

Poti ajuta un psihiatru gen sa demonstrezi ca pastilele nu afecteaza judecata, ratiunea? Gen public? Si nici concentrarea?

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Dacă ești un cercetător care se ocupă cu efectele pastilelor asupra creierului, da poți ajuta, publica articole, cărți, descoperirile tale vor fi incluse în prospectele medicamentelor.Presupun că poți ajuta și dacă ai fi unul dintre cei pe care se testează medicamentele în laboratoarele, centrele specializate pentru asta.