| ☁miss εïзutterfly☂ a întrebat:

Poti sa vezi cine ti-a votat raspunsurile ca stupide? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Doar daca intri pe profilul fiecarui utilizator sau celor, pe care ii banuiesti, cum ca ti-ar da acest calificativ, si te uiti la "Voturile date de *** (cutarica) in ultimele 60 de zile". Doar asa momentan. Bafta! peace signwinking

P. S. in timp te vei obisnui sa nu le mai dai atentie. Sunt nesemnificative! Si in general sunt date de niste persoane rautacioase si frustrate.winking

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu, nu se poate vedea cine ce calificative ti-a dat.Ci doar per general cate raspunsuri au fost catalogate drept inteligente, nefolositoare, amuzante, inteligente, stupide. Dar cine si ce raspuns a fost catalogat in vreun fel nu se poate vedea.Bafta!