| Ilincutza20 a întrebat:

Poze de genul asta chai runt adevarate sua sunt editate? ( http://www.facebook.com/....../photo.php ). Daca sunt editate atunci cum se face o poza de genul asta?

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Ai nu e o poza, nu vezi ca scrie google? Ala a cautat cuvantul "gay" pe google.Si s-ar putea sa fie avedarat.Incearca pe site-ul asta sa pui sa-ti traduca din romana in engleza si scrie "roxana printesa Ardealului"laughing o sa vezi ca o sa iasa Black eyed peas.Deci sunt chestii de genul asta.