| adriana543768654567895334 a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun imi spune ca tine la mine. Cum imi dau seama ca tine cu adevarat?

3 răspunsuri:
| Ionutz1998 a răspuns:

Incearca-l adica spre ex te prefaci ca te-ai lovit la mana si vezi daca vine si te ingrijeste etc...

| WOLFRAM a răspuns:

Daca tie cel mai bun prieten asta inseamna ca el tine la tine mai mult deeecat arata vorbele lui probabil ti-a spus-o mai timid

| Darkus a răspuns:

Pai incearca-l : Prima data incearca sa iei imprumut niste bani pentru ca ai nevoie urgent si vezi cum se uita la tine si in al 2 caz daca iti da. Apoi incearca sa te prefaci ca te-ai accidentat si vezi daca iti sare in ajutor. Mai poti incerca si te prefaci suparata rau de tot si vezi daca te consoleaza cu ceva.(SuuuCCCCccccEEESssss! )winking