| ixanx a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun se disreaza impreuna cu cel mai mare dusman al meu.Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| NIKOLETA111777 a răspuns:

Pai,in primul rand Nu trebuie sa fii obticat/a pe nici unul dintre ei, daca ei se inteleg bine, nu vad de ce ar trebui sa te deranjeze acest lucru. poate cu ajutorul prietenului tau o sa incepi sa observi ca ''dusmanul'' tau se poate distra si cu tine..macar incearca... sau macar incearca sa te pui si tu in sitoatia lor... sau vorbeste cu ei despre acest lucru si spune-le ce te deranjeaza.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l impusti..Have Fun!
http://xpew.weebly.com/