| Nikcoletta a întrebat:

Prietenul meu e plecat în Anglia şi spune că se întoarce pe 20 iunie dar mi se pare mult timp de aşteptat.
Nu mai am răbdare şi vreau să îi fac o vizită zilele astea dar parinții mei îmi spun să îl
aştept.
Nu vi se pare mult până pe 20 iunie? Cum să fac să treacă timpul mai repede?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăla nu este prieten, este un amic, iar in Anglia are el altele nu va suferii după tine.

| oglindasultanului a răspuns:

Vorbeste si cu el despre asta, ca sa nu aveti aman2 surpriza neplacuta.

| 1997onur a răspuns:

Muncește cinstit și ai sa vezi cum trece timpul.

| Ady5890f a răspuns:

Buna nicoleta, cand este liber vorbeste cu el pe videocall, gandeste te ca a plecat in strainatate pentru a si putea face un viitor alaturi de tine, crede-mă, v-a trece repede timpul, si dacă ai posibilitatea mai încolo fă-i și o vizita, ok?