| Nikcoletta a întrebat:

Prietenul meu se întoarce în tară pe 28 iunie şi nu mai am răbdare, am impresia că timpul stă in loc. Nu ştiu ce să fac să treacă timpul mai repede.
Aveţi idei?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la servici 8 ore pe zi sa vezi ce repede trece timpul.

| Danny28 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Uită-te la întrebările ei...

| Hammurabi a răspuns:

Tu, măcar ești conștientă că orice utilizator de aici îți poate citi toate întrebările pe care le-ai pus până acum și își poate da seama că aberezi la greu?

| Goete a răspuns:

Ce folos sa pui intrebari tampite, ca ai prieten ca n-ai prieten etc?
Fute-te cu altul pana atunci si iti va trece timpul repede

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

Dacă vrei să răspunzi la o întrebare, exprimă-te într-un mod civilizat, nu ca pe maidan.winking

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu citeste-i intrebarile si o sa iti dai seama ca e Troll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, singura solutie e sa il astepti, dar, daca vrei sa treaca timpul mai rapid, citeste o carte sau dormi mai mult si te vei trezi cu el la usa happy sau poti iesi cu familia sau ceilalti prieteni la o Pizza si vei vedea cum timpul va trece mai rapid happy sau inca o solutie este sa vorbesti cu el la telefon si vei vedea ca si el vrea cu nerabdare sa vina sa te vada la fata si ce mai zici. Sper ca te-am ajutat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spuneau și Paraziții: citește o carte.