| R0R0 a întrebat:

Prima mea intrebare din 2016 :
Ce tara ati vrea sa vizitati? Alaturi de cine?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

America sau Germania, dar si Anglia e pe placul meu! Alaturi de cine? Alaturi de cine vrea sa ma insoteasca.

60 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Daca as fi fata, ti-as accepta invitatia in Anglia! Sa o revad, nu mujicimea analfabeta, m-as duce sa vizitez (revizitez) Oxfordul, Saint Martin In The Fields(catedrala si muzica din ea)ETC. Multe etc.
Dar chiar si in acel caz, ar trebui sa iau suficienti bani cu mine, ca sa nu te chinuesc in cine stie ce neplacere sa o ai si sa-mi tulburi linistea savorii placerilor mele.
Asa ca si daca sunt baiat sau fata, prefer sa ma duc singur, pe finantare proprie, iar daca ar fi sa aleg pe cineva,, in mod sigur voi gasi la fata fiecarui loc (supercomplicat, dar nu merge aici cu compromisuri).
Cu stima!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca esti fata si ai si bani, te-as insoti cu placere!
Momentan nu am finante, cand o sa am, te iau, daca esti baiat, cu fata cu tot! Mai ales in GB.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru RAY):

Imi plac si cantecele neaose romanesti dar si bancurile, la fel de neaose!
https://youtu.be/gvdkkaebwFk

| Miihaa a răspuns:

Anglia. Cu persoana iubita.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Nu te deranjeaza laughing

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Vin si eu.
Cum sa plecati fara mine? sad

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

In caz ca nu stiati, eu sunt fata!

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Mersi,suri! love struck

| R0R0 explică (pentru Deaad):

Cu cine?

| R0R0 explică (pentru gemeni6226):

Frumos.

| R0R0 explică (pentru Miihaa):

Ce dragut! happy

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

happy

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Deci poti veni cu prietenul! Sau sotul.

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Sunt singura.

| syd2 a răspuns:

Desigur ca Rusia, in muntii Ural sau in Norilsk, lacul Baikal, Moscova, Petersburg. Mi-ar placea si Japonia sa o vizitez, sa petrec timpul in locurile frumoase precum Kyoto. Nu stiu cu ce persoana as vrea sa plec acolo dar stiu ca as lua pe cineva cu care as putea sa vorbesc.

| ScareLLesSs a răspuns:

Salut big grin!

As vrea sa vizitez Anglia, impreuna cu persoana iubita, Ioana.

| ScareLLesSs a răspuns:

Salut big grin!

As vrea sa vizitez Anglia impreuna cu persoana iubita, Ioana.

| ishallhelpyou a răspuns:

Alaturi de prietena mea, Germania, Elvetia sau chiar Austria big grin

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Dar uite cati prieteni ai! Imi trebuie un an sa adun, ca sa pot sa sponsorizez toate locurile preferate! Dar si atunci trebuie facuta o keta!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru syd2):

Te-am intalnit in Dostoievskii(parac in Demonii), nu te-ai saturat de abisul rusesc? E adevarat, cu un rus sau o rusoaica ai ce vorbi serios.Rusii ma infioara, englezii macar se ascund in spatele etichetei.

| syd2 a răspuns (pentru oprescudorin11):

Mon cher, idolatrizez cartea aia si personajele ei. Les russes sont la nation de puissance. Daca vrei iti spun mai multe in mesaj, daca vrei.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru syd2):

Afara de scriitori, de femeile ruse, pasionale, de faptul ca uneori ne-au ajutat, mi-e frica sa spun ca Putin isi supraliciteaza fortele, nu are incotro! Dar ca roman, nu-mi plac bolsevicii care mi-au violat averea si proprietatile dupa navalirea hoardelor bolsevice si total analfabete ale lui Stalin.
Desi daca ma gandesc, STAVROGHIN imi place! Ca caracter!

| R0R0 explică (pentru syd2):

Frumos

| R0R0 explică (pentru ishallhelpyou):

Dragut

| R0R0 explică (pentru ScareLLesSs):

Sper sa vi se indeplineasca dorinta

| ishallhelpyou a răspuns (pentru R0R0):

Thank you, tu? big grin

| R0R0 explică (pentru ishallhelpyou):

As vrea sa vizitez Turcia, dar mai ales India.
Am citit multe carti in care actiunea se desfasoara acolo si sunt tare curioasa.
Probabil, cu familia

| RainmakerX a răspuns:

America sau Japonia alaturi de parinti. happy

| R0R0 explică (pentru RainmakerX):

Nice

| RainmakerX a răspuns (pentru R0R0):

Ty smug