| anka a întrebat:

Primim uneori cadouri care nu ne plac dar poate i-ar placea cuiva drag. Ati schimbat destinatia cadoului primit pentru a face o bucurie altcuiva?

Răspuns Câştigător
| SoundTapes a răspuns:

Mmm.
Nu stiu.
Nu cred.
Pentru ca daca esti apropiat de cel care ti-a dat cadoul si nu te vede purtandu-l nu o sa ii pice bine.
Dar daca este ceva nesemnificativ... normal.
Oricum orice cadou de la un prieten este semnificativ.
Nu lucrul ci gestul.
Oricum fiecare face cum vrea.
Eu nu l-as da mai departe.

3 răspunsuri:
| 80Cris a răspuns:

Da, mi s-a intamplat.

| Criss001 a răspuns:

Sincer da( daca nu mi-ar placea)blushing

| Oana_5036 a răspuns:

Nu ar trebui sa faci asta.eu am primit un cadou. dupa cateva zile am invitat prietena care imi daduse cadoul si inca o prietena.Tocmai pusesem cadoul pe canapea.Cand l-a vazut prietena mea i-a zis celei care imi daduse cadoul:si eu ti-am dat un cadou din asta. Cea care mi-a dat cadoul s-a inrosit si mi-am dat seama ca ea primise cadoul si apoi mi-l daduse mie. a fost destul de stanjenitor... fundita?