| immigrant_3203 a întrebat:

Primul an de facultate si am dat-o in bara!
Toate au mers bine, am luat bac-ul, admiterea, si am intrat la facultate. Numai ca m-am impotmolit si am picat unele examene si sunt nevoit sa repet primul an de facultate. In primele saptamani am fost la pamant dar acum mi-a mai trecut.As vrea sa stiu exact cum ma afecteaza acest an "pierdut" in momentul in care eu voi termina facultatea (4 ani in loc de 3). Ce rol va avea repetarea anului pe diploma? Dar adaugand un master?
Cel mai bine ar fi sa intreb "Ce dezavantaje am cu acest an repetat?"

Răspuns Câştigător
| Mik3 a răspuns:

Nu va aparea nicaieri, nici pe diploma nici la master nu vei avea probleme, numai ca o sa faci inca un an inplus, pentru ca ai picat cateva examenewinking

1 răspuns:
| burviz a răspuns:

Buna. sunt in aceeasi situatie ca si tine. stiu ca intrebarea e de anul trecut, dar vreau sa te intreb : erai la buget? vei plati anul 3 taxa? ce demersuri ai facut pentru a repeta anul intai? ceva bani? te rog, raspunde-mi daca poti sad.