| Katiusha1994 a întrebat:

Privetik! cum credeti cand prietena cea mai buna iti spune sa alegi dintre ea si prietenul tau cu care te intilnesti, ce trebuie de ales?

4 răspunsuri:
| korynutza a răspuns:

Daca te pune sa alegi nu e a buna, inseamna ca vrea sa fie pe primul loc, dar de ce nu incerci sa'i explici ca si prietenul si ea sunt la fel de importanti si sa'i arati ca si atunci cand esti cu prietenul poti sa'i dai atentie si ei (poti vorbi prin mesaje cu ea in timp ce esti in oras cu prietenul sau poti sa o iei si pe ea)

| deeew a răspuns:

Inseamna ca prietena ta vrea sa fie ea cea mai importanta.si nu vrea sa mai apara altcineva sau poate a fost un conflict intre prietena ta si prietenu tau de te-a pus sa alegi intre ei 2

| Rony2012 a răspuns:

Nu poti sa faci o asemenea alegere. Viata sentimentala este una iar viata sociala este altceva. Incearca sa ii explici prietenei tale, ca nu are dreptul sa te puna sa alegi, sau sa o intrebi ce alege ea : pe tine cu acel prieten sau sa ramana fara tine.

| beki13 a răspuns:

Viata sociala adica prietena ta e un lucru iar viata intima adica prietenul e alt lucru.Pt ce sa alegi, fiecare trebuie sa-si stie locul in viata ta