| ellene a întrebat:

Priviti romani: http://www.antena3.ro/......77601.html avem si motive de lauda. Deci, haideti sa fim mandri, ca are si Romania partile ei bune...si ca sa pun si o intrebare : Ce parere aveti? :)

4 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Da am vazut si eu, e un lucru bun daca o sa si functioneze, cine stie ce taxa ii baga saracului om nu o sa scape el asa usor ca a inventat filtru de aer mai economiclaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai linistita, ca n-o sa se intample nimic. "Baietii destepti" cu mari interese la Petrom, or sa-l traga de picioare. Auzi, dom-le! Sa dea ei faliment?
Peste 10 ani ai sa auzi ca cei de la Toyota i-au cumparat inventia...ai nostri, 2 bani nu dau.

| andreutz a răspuns:

Dar cine a zis ca Romanica nu are si partile ei bune? eu unul sunt mandru ca sunt roman, o spun cat se poate de sincer...si privitor la inventia omului, subscriu la opinia lui ardnaxur1961...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... Buna! Si mai avem si alti oameni de valoare, dar ...nestiuti! Cum sa facem sa-i promovam?