| Joanne a întrebat:

PRO sau CONTRA Justin Bieber?
Argumentati, va rog.
Funda!

8 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Contra.Nu imi place deloc tipul,adica vreau sa spun e un pusti de saisprezece ani afon(macar sa fi avut voce) care dupa parerea mea,nu are ce cauta in muzica,nu imi place deloc tipul, mi se pare feminin, de voce ce sa mai zic.Mesajul melodiilor nu imi place,mai ales Baby,okey,Baby,si care e faza?laughing,whatever,acum sincer, de la cate fete inebunite am vazut, intre 11-13 ani,dar ceea ce ma ingrijoreaza e ca sunt si mai mari,care ele se sustin:,,Justin canta super, e muzica adevarata, nu rahaturile alea(orice muzica aud in afara de Bieber) " iti vine sa te dai cu capul de pereti si sa ramai acolo.Nu mai am ce sa zic,doar ca nu imi place si gusturile nu se discuta,dar aia nu e muzica,va spun, ma rog, ascultati ce vreti.

Răspuns utilizator avertizat
| Bylok a răspuns:

Mi-e indiferent.Imi plac cateva melodii, dar din alte puncte de vedere nu ma intereseaza.

| MadnessCaffe a răspuns:

Contra.

Pentru ca se poarta ca o fetita si are prea multe fite.In rest nu am nimic cu el si nu ma intereseaza existenta lui.

| Anita20Peace a răspuns:

Neutra!

| selenaroyalprincess a răspuns:

Nici,nici...imi plac cateva melodii dar cred ca e putin prea, nu stiu cum sa zic, feminin...
asta e parerea mea...
funda?:X:X:X

| Rëndark a răspuns:

Eu sunt neutru! Are cateva melodii misto.
E prea arogant, asta ma deranjeaza la el!
N-am nimic cu el, uitati-va pe youtube cum era inainte sa devina faimos! Are talent, nu trebuie sa fim invidiosi pe el!happy (Sa fim mai buni!) happy

| dienutza2020 a răspuns:

CONTRA-deoarece e ca o printesa, este prea expus si spune niste lucruri ziaristilor si reporterilor de televiziune care sunt private stiute doar de el si de familia lui.In reportajul acesta http://www.libertatea.ro/......92115.html a spus niste lucruri neadevarate din punct de vedere rational.Imi pare rau pentru el,are niste melodii misto si o voce "frumoasa" (nu extraordinara) dar in rest e prea fitos si prea expus si iertati-ma dar Selena gomez, noua sa iubita, isi bate joc de el si profita de el in acelasi timp si nu il ultimul rand vrea sa il faca gelos pe Nick Jonas pentru ca a parasit-o ceea ce nu se va intampla pentru ca mai nou Nick Jonas ieste cu NIcole Anderson si aa confirmat lucrul acesta...