| Sfinnx a întrebat:

Problema e ca. eu si pr meu. nu prea avem subiecte de discutat. si asta ma doare. pentru ca daca continuam asa. o sa se aleaga praful. Faza e ca... el e mai vorbaret, iar eu nu sunt.[Asta depinde si de cat de bine dispusa sunt].
Aseara am avut o cearta legata pe tema asta la telefon...si pot spune ca e singura tema pe care ne certam.Pentru ca eu nu prea vb si asa. si mi-a spus ca nu poate face fata de unul singur, si trebuie sa ma implic si eu.Stiu ca e vina mea dar nu pot sa fac nimic. cel putin o persoana nu se poate schimba asa la comanda.
Ce as putea sa fac? Dau funda pentru cel mai.bun sfat.

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ce prostie.Relatie bazata pe intreaba si raspunde, altfel pleaca.Rahat.Nu esti cu cel potrivit, aici pute a ipocrizie infecta, cum dracului sa te certi din asa ceva? In fine, nu o sa inteleg niciodata oamenii.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

A,si sfat, zici.Nu inteleg gandirea mediocra a oamenilor, deci n-am ce sfat sa-ti dau. Daca exista o dragoste adevarata intre voi, nu conteaza prostiile astea.In fine, nu ma pricep la asa ceva.Dar totusi, asculta un Rammstein, sa-ti treaca :
http://www.youtube.com/watch?v=f4K6ZxDwi34
;)

| Sfinnx explică (pentru BeyondTheDarkSun):

De fapt, nu a fost o cearta. doar mi-a explicat ce il deranjeaza.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Sfinnx):

Bine,atunci explica-i si tu ce te deranjeaza, daca el a facut-o. Daca nu faceti concesii la lucrurile astea minore, relatia o sa se degradeze.

| alexandra2278 a răspuns:

Uite eu iti dau un sfat potrivit ar trebui sa discutati despre tema care va place in parte sau daca nu de exemplu sunt fel de fel de jocuri pe internet poate faci un cont si il ajuti si pe el si daca va place veti discuta despre asta si va fi ok oricum trebuie sa va placa un subiect de discutie si daca te intreqaba ceva care tine de ceva care nu iti place nu ii spune da incearca sa nu il minti chiar in fata spune-i ca e ok si pastreaza contactul vizual ca altfel se va simti iritat
sper ca ti-am fost de folos funda pliz