| urgentr a întrebat:

Profesoara mea de romana la meditatii mi-c dat ca tema saptamana. trecuta pentru maine de scris o compunere de 1 pag a4 in care e vb de un copil /animal nazdravan
dati-mi idei. dau funda si vot

scriet repede

Răspuns Câştigător
| icestone a răspuns:

De ce sa ti de altii idei cand poti avea singura idei asa iti vei dezvolta il\nteligentawinking
nu ma supar daca ma contrazici
puneti mintea la lucru pentru ca poti ai imaginatie f bogata doar ca trebuie sa i dai libertate
punete tu in situatia acelui copil nazdravan ce ti ai dori sa faca acl copilas nazdravan happy
nu vreau funditawinking