| maxim_6122 a întrebat:

propune-ti ceva felicitari de Anul Nou...pentru ca sa-mi felicit prietenii.please? fundaaaaaaaaaaabig grin

3 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Intre prieteni, pot fi trimise urari amuzante, insa nu prea exagerate!
Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, iar bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa imi fie mie bine, ca sa iti urez si tie, un An Nou cu bucurie, alaturi de cei dragi tie! La multi ani!

| AdrianaINNA a răspuns:

Un an nou, cu certificat de garantie. Oferta valabila doar in noaptea de 31 Decembrie 2010 - 1 Ianuarie 2011!

Va doresc ca in Anul Nou ce vine sa aveti parte de 12 luni de Sanatate, 52 de saptamani de Fericire, 365 zile pline de Bogatie, 8760 ore de Intelepciune, 525600 minute de Bucurie, 31536000 de secunde petrecute alaturi de cei pe care ii iubesti.

Lovite-ar trenul fericirii, traznite-ar fulgerul iubirii, cadet-ar in cap un sac cu bani si un bilet cu "La multi ani ".

Ultima zi din an este intalnirea intre moarte si viata; omoram amaraciunile si clipele urate si re-aprindem iubirea si intelepciunea. Un An Nou Fericit.

2011 să vă aducă munţi de sănătate, mese îmbelşugate, ploi de fericire, furtuni de iubire, noroc cu carul, prieteni cu duiumul şi bani s-aveţi întotdeauna. La Mulţi Ani! 2011 să fie un an bun!

Am primit SMS de felicitare de An Nou de la Vodafone, de la Orange, de la Electrica si de la Cobalcescu. Desi e criza, chiar si de la Primarie. Dar sa stii ca mesajele de la tine le apreciez cel mai mult. La Multi Ani! Sa ne vedem bucurosi si cu sanatate in 2011!

| Whatafy a răspuns:

Http://dli.ro/felicitari/felicitari-anul-nou-revelion/ - mai tari ca astea nu exista! Sunt felicitari originale de revelion, fii printre primii care le tirmite, sigur nu le stiu prietenii si vor aprecia o felicitare de calitate de anul nou.