| anonimmmmm a întrebat:

Pt baieti: am o mare mare problema : in iulie implinesc 2 ani de cind sunt impreun cu un baiat, simt ca ma inseala, ca nu mai tine la mine cum tinea in trecut, problema este ca noi in acest timp ne-am vazut zi la zi, foarte rar se intimpla sa nu ne vedem o zi, si de luni pina vineri el sta la mine cu pretextul ca munceste in capitala, si doar in weekend se duce acasa la ai sai, as vrea sa stiu, de ce se poarta parca asa plctisit cu mine, si ne vedem cam rar, tot timpul are cite ceva de facut, insa bineinteles ca in fiecare seara vine la mine, sau ieshim la primblare, insa nu asa mult ca inainte, oare avem nevoie de o pauza? si eu luna asta trebuie sa plec in italia in vacanta pe o luna, credeti ca se va normaliza totul deoarece cind ne vom revedea dorul va fi mare? Sau ma va parasi pentru alta? raspunde-ti va rog, voi sunteti baieti si stiti cam ce gindesc baietii.va multumesc?

Răspuns Câştigător
| sergent91 a răspuns:

Probabil aveti nevoie de o pauza in relatia voastra.

1 răspuns:
| Fredie a răspuns:

Buna. Sunt foarte putine cuvintele tale, pentru a mi face o parere corecta. Tu ar trebui sa stii ce fel de relatie ai: cat este atractie fizica, cat este iubire, respect sau poate cat anume este interes din partea lui in relatia cu tine. Nu te cunosc si nu am idee daca esti sau nu o fata inteligenta care sa si dea seama cand e folosita sau nu de un baiat. Sper sa fii o fata super isteata si relatia ta sa fie ceea ce ti doresti: sentimente sincere si iubire. Cel mai bun ajutor si cel mai bun sfat ti l poti da numai tu singura. Incearca sa privesti cu detasare, daca poti desigur, relatia ta si sunt sigur ca ve afla raspunsul dorit. O sa ti dai seama daca chiar te iubeste sau se foloseste de tine. Multa bafta! Pa, pa.