| razispeed a întrebat:

Pt fete: va place sa ascultati un baiat vorbind sau mai mult sa ii vorbiti voi lui

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie imi place sa vorbeasca el mai mult.big grin

cami
| cami a răspuns:

Imi place sa-l ascult, sa-mi spuna ce i s-a intamplat, nu sufar de sindromul "tranca, tranca-numai eu", sunt curioasa, vreau sa intru in mintea lui, vreau sa-l inteleg. Asemenea, si mie imi place sa fiu ascultata, inteleasa. Imi mai place sa-l sfatuiesc, sa ma asculte, sa il indrum (toate astea sa fie reciproce).

| JeSa a răspuns:

Buna!, de obicei eu is cea ce vb., el e cel ce tace!, Ok, pa!

| MM a răspuns:

Depinde despre ce vorbeste el... Daca nu ma plictiseste, il ascult.

| georgiana a răspuns:

De amandoua.

| Artemiss a răspuns:

Prefer sa vorbim amandoi. E enervant sa vorbesti numai tu si celalalt sa stea si sa asculte, si sa iti mai spuna la jumatate de ora trei cuvinte.Aia nu e discutie...
Suntem egali, si trebuie sa vorbim amandoi in "aceiasi cantitate".

| betty17 a răspuns:

Nu mi-ar placea sa vorbeasca doar el ca apoi ajung sa ma plictisesc
mai bine sa avem un dialog amandoi

succes

Răspuns utilizator avertizat
| theodoraafi a răspuns:

Mi-e imi place sa il ascult. are foarte mute de zis si unele lucruri chiar ma amuza.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

happy nu conteaza' asta atat' timp cat nu vorbeste mult si prost!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi place conversația, schimbul de experiență, păreri, opinii, etc.
Pa, pa.