| Me_5216 a întrebat:

Pun pariu ca la "dansez pentru tine" va castiga Octavian. Voi cine credeti ca va castiga?

2 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Si eu cred tot la fel.

| AdelaPopescu a răspuns:

Octavian, logic. Pt ca 95% din femei o invidiaza pe Adela Popescu si nu or s-o voteze :-) Mie imi e indiferent. Adela e f frumoasa si talentata, pacat ca joaca-n telenovele. In "Weekend cu mama" a jucat bine.Si de Octavian imi place, deci oricine ar castige, mi-e totuna. Adela are ea ceva special, asa cum am si eu si de aia probabil lumea d p TPU a si inceput sa ma urasca chiar daca nu au vazut macar o poza cu mine, pur si simplu se simte farmecul meu, sunt formidabila laughing