| AndreeaDeea1500 a întrebat:

Punem o intrebare pentr-u Fete si baieti. Daca ati putea sa fiti fetle baieti si baieti fete pentr-u o zi ce v-ar placea cel mai mult sa faceti funda pentru cel mai bun raspuns:X

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

De ce pui intrebarea asta?
Esti cumva asa ceva?
Iti raspund daca e vorba de funda.

Pai... Daca as fi asa ceva stii ce as face? Ma-s machia m-as imbraca cu rochii, as juca fotbal si m-as baga in vorbe cu baietii.Sau stii ce as mai face daca as fi asa ceva?
Ma-s imbraca in fusta mini si in tricou de barbat. laughing
Sunt doua raspunsuri foarte laughing amuzante. laughing

Sper ca imi vei da funda! happy

2 răspunsuri:
| andreautzaandre a răspuns:

Ceao sunt fata si daca asi fii baiat masi savura din plin momentul. laughing love struck

| AndreeaDeea1500 explică (pentru andreautzaandre):

LooL am dat deja funda scuzesadlaughing