| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

Puneti intrebari, dar nu dati fundita la raspunsul castigator, asa se face. De aia sunt funditele pentru a fi date tongue.

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Cred ca unii nu dau fundite deoarece asteapta mai multe raspunsuri, mai multe informatii la intrebarea lor. Asta fac eu uneori, dar cand m-am lamurit dau fundita la acel raspuns. Daca nu e un raspuns bun, nu dau fundita, asta e parerea mea.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu vreau sa dau funditse, le tin pe toate pentru minelaughing.

| Vizitiul a răspuns:

Rabuvnire personala, nu? Pai, cu ce te incalzeste pe tine o fundita, nu te simtii mai bine daca ai ajuta fara a astepta rasplata? Eu cred ca asa ar trebui sa procedam cu totii, sa ajutam de bunavoie, ori daca nu, mai bine ne abtinemwinking.

Abh
| Abh a răspuns:

Si eu am observat ca multi nu premiaza raspunsul castigator, de unde sa ne dam seama care raspuns l-a multumit daca nu da fundita?

| cosima11 a răspuns:

Inca o persoana care pe acest site urmareste doar fundele. rolling eyes tulai doamne. nu se numeste fundita pentru unu ca se numeste Toti Pentru Unu. de ce nu vreti sa intelegeti ca acest site nu este pentru a primi fundite? cu ce te simti mai bine ca ai nu stiu cate fundite sau nu stiu cati de inteligent/stupid etc? ramane la aprecierea celui care a pus intrebarea daca vreun raspuns merita sa fie "premiat" sau nu. rolling eyes

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Nu ca nu am zis de mine mah Dany, am zis asa in general phbbbbt, nu ma incalzesc funditele dar am zis asa tongue

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

N am zis ca mi trebuie mie ce *** nu intelegeti? am pus intrebarea asa in general. lol ce sariti ma asa in sus?

| T!mea a răspuns:

Eu am dat fundita la toate intrebarile care le-am pus. chiar daca unele nu mi-au fost de prea mare folos. imi place sa dau funda happy