| RubikSD a întrebat:

Purtati ochelari? V-ati simtit vreodata mai prost pentru ca aveti nevoie de ei?
Sincer, eu da, de cateva ori.

10 răspunsuri:
| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Eu am purtat 7-8 ani pana in clasa a8a si am renuntat sa ii port pentru ca nu ii mai suportam sad partea proasta e ca la o anumita varsta ar trebui sa fac operatie cu laser.

| Chαяtreux a răspuns:

Nu, nu port, dar am avut o perioada cand imi doream foarte mult. Mi se pare ca te fac mai serios/a siinteligent/a

| eliaclodia a răspuns:

Cand am descoperit ca am astigmatism a fost un impact. Ma simteam handicapata sa depind de ceva exterior corpului meu.

| AtateaConditii a răspuns:

Ma enerveaza cel mai mult ca se murdaresc, si nu suport sa ii vad murdari nici cat de putin. M-au deranjat la inceput, lumea a facut baza dar a trecut. Ma deranjeaza vara cand transpir si ochelarii imi cad de pe ochi.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Multe persoane au probleme cu asta, mai ales în copilărie, dar priveşte partea bună, când ajungi mai mare nu mai ai nevoie de ei toata viaţa, eu sincer nu am avut nevoie şi nici nu vreau.
Paşte Fericit.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUUUU! De ce? Nu, eu nu!

| Xenya a răspuns:

Port ochelari de 10 ani si am trecut peste acest complex.

| ZeHelp a răspuns:

Sincer, imi este foarte rusine sa merg cu ei pe strada... parca imi schimba persoana si felul meu de a fi...

| TobiRami a răspuns:

Eu nu ii mai suport, si toti colegii mei de la scoala ma cred o tocilara, o ciudata sau mai stiu eu ce.Mi-as cumpara o pereche de lentile de contact dar sunt scumpe rau.