| casandra2222 a întrebat:

Puteti sa scrieti orice dau funda +vot inteligent. dar sa contina minim 2 randuri.

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Va veni odata vremea cand in urma vei privi,
Ai vrea sa reinvie toate, bucurii si nebunii,
Dar trecutul se ascunde, nu mai vine niciodata
Numai amintirea spune ca : ASA A FOST ODATA!

2 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Ca sa dai o fundita cuiva eu cred ca mai intai trebuie sa pui o intrebare iar apoi sa dai o funda celui mai bun raspuns, celui care merita. Oricum, faci ce vrei.
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulversare a ordinii recunoscute, rupere insuportabila de realitate, intruziune a misterului in lumea fada, idealul arunca individul intr-o stare de incertitudine capturandu-l in himere cu character incredibil. Nimeni nu ramane neatins de cel putin o fantasma a unui ideal.