| Aurelia a întrebat:

Puteti spune ca aveti un caracter de invidiat? Daca nu, aveti macar un comportament si un limbaj civilizat?

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Nu pot spune ca am un caracter de invidiat, asta ar insemna mai mult sau mai putin sa ma laud.prefer sa ascult parerilor celor ce ma cunosc cu adevarat. Dar pot spune insa ca eu sunt multumita de mine insumi si de ceea ce sunt...sunt civilizata si am un vocabular civilizat pentru ca asa am invatat sa fiu inca de mica, sunt respectoasa pentru ca vreau sa fiu respectata si pentru ca asa este frumos: sa respecti.sunt sincera pentru ca mintindu-i pe alti ma mint si pe mine insumi, ceea ce nu pot face.sunt sufletista si inimoasa pentru ca iubesc tot ceea ce ma inconjoara, natura, oamenii animalele, si pentru ca vreau sa fiu si eu iubita la randul meu.sunt o fata simpla si pentru cei ce ma iubesc si le sunt draga sunt o persoana deosebita, iar pentru printesa mea o mamica ft buna si iubitoare, o mamica perfecta chiar daca sunt ft tanara happy. Pitica mea ma iubeste enorm de mult, nu pierde nici o seansa sa-mi spuna "mami te iubesc cat pot eu de mult" asta este cel mai important pentru mine, asta imi da sentimentu acela minunat si ma face sa ma simt implinita!

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu.Nici caracter, nici comportament, nici limbaj civilizat. Offf ce sad suntsad.hee hee

| anad a răspuns:

Da, sunt un om de caracter si uneori poate si invidiata, sper admirativ; ma straduiesc sa am un comportament si un limbaj civilizat in majoritatea timpului (am usoare derapaje doar cand situatia le cere imperioas -si regret apoi ).

| g_7133 a răspuns:

Nu pot sa spun ca am cu caracter de invidiat. Un comportament si un limbaj civilizat ar trebui sa avem toti happy. insa in ziua de astazi oameni au cam uitat de asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caracter de invidiat nu am, dar stiu ca sunt o persoana civilizata cu nu limbaj aproximativ civilizat, adica din cand un cadn mai spun si eu cate un cuvant urat, dar ma abtin in public, nimeni nu e perfect si oricine spune ca e atunci greseste foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comportament si limbaj civilizat am cu siguranta, nici nu se pune problema.Caracter de invidiat...nu stiu, depinde foarte mult de felul in care esti perceput ca persoana.Doar cei care interactioneaza cu tine iti pot pune o eticheta in privinta asta, ei sunt cei care iti invidiaza(sau nu!) caracterul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog frumos sa ma crezi ca nu-mi pot da cu parerea despre mine. Asta e treaba altora...