| sabin89 a întrebat:

Raed Arafat e patriot?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai patriot ca 90 dintre romani. Ce a facut el pentru Romania putini au facut.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ce nu ar fi patriot? laughing

| Dorotheea21 a răspuns:

Probabil ca da, nu stiu ce altceva il tine pe loc.
La cate probleme are cu romanii, pleca demult in alta parte, pe bani mai multi si politica mai putina in organizarea serviciilor medicale.

| RAY a răspuns:

La cate a facut desi nu este de nationalitate română categoric este patriot mult mai mare ca multi

| Dismally a răspuns:

A facut mai multe lucruri bune pentru tara asta decat toti politicienii din ultimii 20 de ani la un loc. deci da, poti spune ca este.

| aumih16 a răspuns:

Pai din moment ce vorbeste romaneste! mi se pare corect! o fi el sirian irakian sau ce este! da vorbeste romana mai bine ca altii!