| crazyinlove a întrebat:

Rasa galbena v-a domina lumea? Obama este antichristu? [nostradamus]

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

As merge mai sigur pe varianta cu "disparitia" soarelui decat pe "legendele" referitoare la sfarsitul lumii si abureli de genul asta.

6 răspunsuri:
| mrjohanys a răspuns:

Din cate stiu eu RASA GALBENA se afla in asia (china, japonia)

| crazyinlove explică (pentru mrjohanys):

Si? stiam asta si nu este raspunsul la intrebarea pe care am pus-owinking

| Shayna a răspuns:

Învaţă să scrii în primul' rând şi nu te mai lua după toate prostiile.

| crazyinlove explică (pentru Shayna):

De ce? esti asa proasta de nu sti citi numai cu diacritice?smug

| Shayna a răspuns (pentru crazyinlove):

Nu la asta mă refeream, nici eu nu scriu mereu cu diacritice.M-am referit la "v-a", care totuşi, e o greşeală destul de urâtă.

| crazyinlove explică (pentru Shayna):

E de la corectarea TPUwinking straight face