| anonim_4396 a întrebat:

Re TPU! Am si eu o nelamurire...In seara asta veneam de la un prieten si dupa vreo 100 de metri sa zic, am vazut 3 caini mergand cu mine in paralel toti fiind la fel (albi cu o pata neagra pe ochiul drept) prima oara nu am bagat de seama, doar i-am admirat pentru ca era interesant ca toti erau identici ma rog...ideea e ca dupa vreo inca 200 de metri au aparut iar, exact in aceeasi formatie mergand in paralel cu mine pe partea cealalta a soselei iar dupa au fugit.Ce e asta? Vi s-a Intamplat ceva asemanator? Care reuseste sa ma lumineze are funda de la mine. Have a nice day :*

2 răspunsuri:
| madalina00 a răspuns:

Ciudat locul unde stai tu, caini, preoti care dispar mai ceva ca Elodia...

| madalina00 a răspuns:

Faza cu preotul e interesanta, cainii erau doar niste caini, sa ne anunti daca se mai intampla ceva.