| RazzMTB a întrebat:

Realizati ca facem parte dintr-o specie de animale? Maimute Antropoide mai exact, iar asta mi se pare cool.

10 răspunsuri:
| Giulia911 a răspuns:

Dacă tu te consideri gorila e problema ta.

| RazzMTB explică (pentru Giulia911):

Eu sunt un individ ce apartine speciei de animale Homo Sapiens Sapines, la fel ca si tine si ca toata omenirea. Insa Gorilele apartin altei specii de primate. Sper ca te-am lamurit

| Giulia911 a răspuns (pentru RazzMTB):

Dumneata ești homo sapiens

| Giulia911 a răspuns (pentru RazzMTB):

Doar dumneata

| RazzMTB explică (pentru Giulia911):

Homo Sapiens nu sunt doar eu, ci toata omenirea. Este denumirea stiintifica pentru specia umana. Mai citeste si tu o carte de biologie...mai mare rusinea

| Giulia911 a răspuns (pentru RazzMTB):

laughing bine laughing

| RazzMTB explică (pentru Giulia911):

Si ce e de ras?

| mODIN a răspuns (pentru RazzMTB):

"Mai citeste si tu o carte de biologie" - Intrebare sincera: tu ai citit vreuna? Vad ca repeti doar ce-ai auzit plin clipulete de 10 minute de pe Youtube.

| RazzMTB explică (pentru mODIN):

N-are importanta unde am auzit, important e ca faptul ca informatiile mele sunt adevarate.

| mODIN a răspuns (pentru RazzMTB):

Mentalitate tipica de ateu de 15 ani: "ce conteaza ca-mi iau informatia de pe tiktok? e adevarata, deci nu are importanta!"

Chiar nu-ti dai seama singur care e problema aici? rolling on the floor