| doarUnCopilprost a întrebat:

Rectific: Ce idealuri, teluri aveti?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Idealul meu e sa am o sanatate de fier pina adinci batrineti si sa-mi vad copiii fericiti.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să se termine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai vise am avut multe. Unul cu serpi uriasi. Unul ciudat cu o disparitie.
Unul in care faceam sex.

Si dorinte... cum am mai zis pe aici. Imi doresc sa gasesc un loc linistit cu persoane care sa ma faca sa nu ma mai gandesc la nefericire.

| Lawliet14 a răspuns:

Ce visuri avem? Adica teluri, idealuri? Visele sunt cele pe care le ai noaptea cand visezi. Pai sa fiu sanatos, sa am familie frumoasa si o cariera stralucita.

| deeeaqq a răspuns:

Mereu visez că mă duc în Dubai.
Ce frumoss.