| anonim_4396 a întrebat:

Rectificare pentru intrebarea anterioara, care nu a facut puscarie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cain dar in acea perioada nu exista puscarie asa ca Dumnezeu l-a trimis in Tara de Jos, sa se impreune cu o femeie, de unde au rasarit femeile acolo nu stiu, pentru ca biblia ne spune ca erau doar Abel Cain Adam si Eva in vremea aceea. Rezulta ca daca faci o fapta rea iti va merge bine.

4 răspunsuri:
| faranume a răspuns:

Eu nu am facut.batting eyelashes De ce? U ai facut si vrei sa afli cum e acolo?batting eyelashes

| faranume a răspuns:

Aa scuzehee hee
Biblic ar fi Cain

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune aici si intrebare anterioara te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Valabil si astazi dealtfel!