| anonim_4396 a întrebat:

Regretati ca v-ati nascut?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da. Stiu ca nu am nici un scop in viata asta si imi pare rau ca exist, daca tot am o viata de trait atunci o voi trai singur la suferinta fara sa fac rau altei persoane.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

regret ca m-am nascut pe aceasta planeta

| Ana a răspuns:

Eu nu regret

| positivity a răspuns:

Buna.

Nu, eu nu regret ca m-am nascut.
Iubesc viata.

Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu, fiecare din noi avem un rost pe acest pamant, totul este sa il gasim.

| Mik3 a răspuns:

Niciodata big grin

| Libelle a răspuns:

Deseori mi-am pus intrebarea ca la ce naibii m-am mai nascut? poate o sa aflu peste un timpdeocamdata nu vad decat:urmatorii 4 ani intr-un liceu full cu cocalari si pitzipoance, sub controlul mamei, cu un tata nebun care nu e in stare sa se ocupe de mine si care ca replica zice ``nu eram pregatiti sa ma insor, si nici sa fac un copil```-minunat. ceea ce imi spun mereu e ca ``imi urasc viata``.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu am nici un motiv sa regret ca m-am nascut, sa nu uitam ca viata e atat de frumoasa si merita traita.

| Razvan a răspuns:

Numai cand am matematica, doua ore una dupa alta.Atunci regret orice, urasc pe oricine si sunt mai irascibil ca Bianca Draguseanu cand e pe stoplaughing