| thechosenone a întrebat:

Remember. Is 5th day of november. V for Vendetta : Ce parere aveti despre acest film? L-am vazut de 6 ori si nu ma satur.Mereu observ cate ceva nou...este incredibil cat de interesant poate fii... voua va place?

2 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Da. Filmul este genial.
Scenariul este foarte bun la fel si dialogul intre personaje. Si jocul actorilor. mai ales domnul 'V'. genial. Este un personaj superb conturat.

Ne-ar trebui si noua un 'V' sa-i puna la punct pe guvernantii nostri.

| Romancutza a răspuns:

Este un film super tare.Si eu m-am uitat de multe ori la el si nu ma satur sa ma uit.In el eu, sau chiar ceilalti, descopera cat mai multe lucrui pe care nici nu le stiam.Sa speram ca daca si parlamentari s-au uitat la el, sa se schimbe si ei.Ne-ar trebui unul ca V in tara, ca actor este foarte bun, dar sa speram ca asa este si i realitate.