| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o intrebare
Ce ar putea semnifica cand vezi o coada neagra? Adica nu am vazut-o ca ea nu era acolo, mi s-a parut doar.
Ieri am vazut o coada ca de pisica, era neagra. M-am dus langa pat sa ma uit, credeam ca intrase pisica mea in casa, dar nu era, pisica era afara. Iar acum cand eram in curtr am vazut o coada neagra ca de şobolan la vreo 60 de cm de pamant inaltime, exclus sa fi fost vreun sobolan.
In ambele cazuri coada era negru inchis, nu puteai distinge daca are blana pe ea sau alte lucruri

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ti-ar trebui un control medical.

| T0T a răspuns:

Poate ai halucinații ceea ce nu e bine!

| danay72 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Sunt doar superstiții.

| CdeMetal a răspuns:

Inseamnă că Dumnezeu nu te iubește și o să arzi în iad.

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Înseamnă că ai tras din leușteanul meu.