| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o noua intrebare:Ce parere aveti despre fenomene stranii? Adevar sau mit?

3 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Ca toate aceastea sunt prostii si ele sunt alimentate de fricile noastre.Omul din timpuri vechi se slavea cu o imaginatie bogata si to odata in trecut se intimplau multe lucruri stranii si omul este deprins ca daca nu stie ce este nu intelege ce si cum, el ba se sperie ba doreste sa o distruga.Dar in cazul acesta imginatia aici joaca prea activ.Dar totuna depinde si inca ce fel de fenomene straniiwinking

| gigiro a răspuns:

Adevar.Trebuie sa recunosc ca exista fenomene stranii, ce nu-si gasesc explicatia stiintifica-deocamdata.

| pickles a răspuns:

Adevar. eu chiar cred asta. cred si in vise, in orice