| Nikcoletta a întrebat:

Revin cu o problemă, am 97 de kilograme și nu pot să slăbesc, am fost la un nutriționist am încercat sa țin o dietă dar nu pot, mi se face o foame profundă, la fiecare oră.
Mănânc de multe ori și acasa și la muncă.
Cum aș putea sa mă opresc?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Operatie sa taie din burta si sa scoata din grasime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil să mănânci pe fond emoțional și acolo să fie cauza pentru care nu poți să duci până la capăt o dietă. Stresul de la locul de muncă poate fi un factor. Când mănânci pe fond emoțional încerci să umpli un gol de fapt, o suferință, un factor de stres. De acolo începe totul, de la psihic, acolo trebuie lucrat.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să ai grijă ce mănânci.