| anonim_4396 a întrebat:

Roakcerilor ce faceti cu timpul vostru? Aveti inclinatii artistice?

Răspuns Câştigător
| Zoxxx a răspuns:

Sal =]
pai cand la chitara, pictez, compun poezii, si ma ocup indeosebi de arta fotografica happy

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, cânt la chitară. Probleme? Următoarea ta întrebare va fi "feriti-va de chitara ca e instrument de satanisti", nu?

Baftă

| AG a răspuns:

Daca prin inclinatii artistice vrei sa spui ca desenez si pictez, da am. Ma bate gandul sa fac si o facultate de arte daca ma lasa parintii. Si in general in timpul liber citesc, ar trebui sa mai faca si altii[tu] astahappy

| Dumnezău a răspuns:

Da,desenez,scriu,cant la chitara,si ocazional la tobe, deci consider ca am inclinatii artistice destule, mai ales in partea cu scrisul.Recent,m-am gandit sa incep sa scriu psalmi si rugaciuni pentru pacatosi.Domnul sa te binecuvanteze!

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Si eu sunt una dintre cei care scriu poezii.
Poate ca nu te asteptai sa vezi atatia rockeri talentati.Da' vezi tu...acum poate intelegi ca nu suntem asa de prosti pe cat parem, mai ales in fata ta. happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne distramlaughing

| DiiDii_3743 a răspuns:

Eu o am cu arta fotografica si compusu` de poezii etc. si in curand vreau sa ma apuc de chitara. big grin

| PufuSiPunct a răspuns:

Okkkkk... in primul rand, roackcerilor? nu era rock-arilor? poate si eu am scris gresit sau ai scris intentionat asa, oricum scuzele melelaughing pai nu toti avem inclinatii artistice, mie una imi place sa scriu poezii, sa citesc, ma rog, chestii din astea, ma bate gandul sa ma apuc de GFX, dracu' stie ce sa mai fac, ma chinuie talentul, si vreau sa ma apuc si de dans, uaau, alte activitati de genul nu am, hm, ma mai gandesc, pa paa