| JustMe_2052 a întrebat:

Robert Pattinson sau Leonardo Dicaprio?

18 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Robert Pattinosn

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@Georgika™: Tare, ala da actor love struck! Dar totusi o sa revin la intrebarea lui @JustMe. Il aleg pe Leonardo DiCaprio. De ce? Pentru ca este un actor desavarsit, joaca in filme bune si are mai multa experienta in actorie.

| Ana a răspuns:

Leonardo Dicaprio

| mysterious a răspuns:

Robert Pattinson

| George1510 a răspuns:

Daniel Radclife rolling on the floor

| DdDiX a răspuns:

Leonardo Dicaprio

| Irinna a răspuns:

L. D. cand juca in titanic big grin

| Morphine21 a răspuns:

Leonardo DiCapriolove struck

| PrivateGod a răspuns:

Wtf?laughing
Normal ca Leo! Nu pentru ca a jucat in Titanic [cum au spus uni] ci pentru ca e un actor complex si talentat care stie sa intre in pielea personajelor. E adevarat, a fost "un frumusel " in tinerete, dar doar atat.Nu a fost un actor atat de bun prin ani '90 cum este acuma.Numai daca ne uitam la lista de filme pe care le-a relizat de dupa Titanic incoace. [Catch me If you can, The Aviator, Blood Diamond, Shutter Island, Inception, astea sunt filme adevarate, in care este dezvaluit adevaratul talent a lui DiCaprio!
+ este mult mai frumos, doar uitati-va ce zambet are!laughing
A ...Pattinson? E tipul ala palid si subnutrit din seria twilight?

| MeSerena12 a răspuns:

Both! :p

| bella1998 a răspuns:

Robert Pattison

| Aphrodita a răspuns:

Leo DiCaprio :X era atat de dragut prin 1990-2000

| TeenageGirl a răspuns:

Dicaprio

love struck

| just for me a răspuns:

Leonarodo DicCaprio pentru ca el este cunocut de mai mult timp, joaca in filmee de prim anul 1990, pe cand Robert Pattison este cunoscut doar pentru Twilight si este si nasol la fata zic eu. zici ca e drogat in mare parte a timpului.si Leonardo DicCaprio era super frumusel cand era mai tanar, mai ales in Titanic love struck e frumos rau si avea vreo 24 de ani doar. nu prea sunt doua persoane intre care sa faci comparatie pentru ca Robert Pattison este mult mai tanar si mai recent aparut pe marile ecrane. dar oricum tot L. DicCaprio as alege pentru ca joaca super tare si era si este frumos, chiar daca este mai in varsta acum, arata destul de bine la 37 de ani

| CraziNess a răspuns:

Robert Pattinson joaca in seria twilight :X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonardo Dic♥prio.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leo DiCaprio :X:X prin 97' era mai dragut:XX

| Dulcika_7055 a răspuns:

Leonardo DiCaprio :p... joaca foarte bine :X