| Roby69 a întrebat:

Romania este singura tara din lume in care se gasesc multe izvoare de apa minerala? Pacat ca au fost vandute si sunt exploatate de straini.

2 răspunsuri:
| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Nu, nu este singura, doar ca Romania este o tara care accepta sa fie vanduta, iar noi romanii( ma refer aici la "Cei De Sus", cu functii importante) nu fac nimic, nu stiu sa exploateze ce este al nostru, ceva ce am putea primi gratis de la tarisoara mult iubita.

| positivity a răspuns:

România este o țară minunată, faptul că oamenii nu o respectă, este altceva. Toți doar vrem, nimeni nu oferă, nimeni nu face ceva, nimeni nu luptă pentru această țară.
Suntem manipulați, iar majoritatea nici nu observă asta, trăiesc cu gândul că poate mâine va fi mai bine. Dar mâine nu va fi mai bine dacă nimeni nu face nimic.
Avem multe izvoare în România, avem multe de vizitat.