| Richard2003 a întrebat:

S-ar merita sa accept un job de livrator cu mașina personală 2 cu 2 de la 9 până la 23
Pentru un salariu de 4500-5500 plus bacșișurile

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai tu stii daca "s-ar merita" ca noi nu avem de unde sa stim ce-ti permiti tu si cat poti tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu nu merita sa folosești mașina personală pentru că tu suporți toate costurile...

| Richard2003 explică (pentru suntserios):

Se poate și cu mașina lor dar așa îți dă cam 2500 3000

| MistarGoGu a răspuns:

Dacă este cu mașina o.k! Depinde și de oraș! Dacă este Bucale și vrei sa devii bunic în mașină baga mare!
Doar ca în zilele libere sa mai faci part-time ceva cu mașina dacă îți permite timpul

| MistarGoGu a răspuns:

Contează și statutul tău actual! Absolvent de liceu *? ( cu sau fără BAC ), student *( depinde unde ca la alea tehnice cam greu cu lipsitul de la laboratoare și lucrări practice )! Cu sa fără familie * ( copii & nevasta ) Multe variabile în joc

| Xena20 a răspuns:

Tu știi. Degeaba întrebi pe alții. Tu știi cel mai bine daca reziști la efortul ăla și merita sa îl faci pentru banii respectivi, daca ai alte alternative acum sau nu etc. Degeaba întrebi pe alții...