| Ciprian a întrebat:

S-au creat atatea categorii, dar tot gasim intrebari nepotrivite la unele categoriisad
De exemplu, m-am uit la categoria ``Totul despre TPU`` si am gasit cateva intrebari care chiar nu-si aveau rostul acolo. Intrebarea mea este de ce? Si ce ar trebui facut pentru a evita in viitor problemele de tipul acesteia?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Tot ce putem sa facem, e sa-i informam pe cei, care nu posteaza unde ar trebui, ca au gresit categoria, si sa speram, ca pe viitor ei vor fi mai atenti.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Adminii TPU au comis aceasta greseala, tu nu poti face nimic.