| яоxs a întrebat:

Să fii o persoană puternică înseamnă să ai curajul să spui adio unei persoane care doar te face să suferi, chiar daca nu poti să respiri fară ea. Sunteţi de acord?

6 răspunsuri:
| MyDyddy77 a răspuns:

Dap :X.

| NoSmile a răspuns:

Da. Chiar asa este!

| feraryyy78 a răspuns:

Sa fii o persoana puternica nu inseamna sa ai curajul de a spune nu, esti puternic si atucni cand spui da.

| a răspuns:

Hey. desi nu-s genu' cu romante si sentimentalism si toate cele, asta e adevaratwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine sa ai curaj (in cazul asta ) inseamna sa poti sai ii zici adio, dar sa iti recunosti tie, sa nu te minti pe tine insuti ca nu iti va fi greu fara acea persoana (ca si cum nu ai simitit nimic niciodata pentru ea), parerea mea

| Phx a răspuns:

Fals. E mai greu să respiri fără oxigen decât fără persoane.