| AiEmĂCulGărl a întrebat:

Sa imi zica si mie cineva can incepe nini, ca o ador si nu vreau sa pierd vre un episod? Fundita.

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

Buna,
conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro Nini va incepe in luna martie cu un nou sezon, poti citi aici:
www. protvmagazin.ro/stiri/cinema/a7940221-telenovela-nini-revine-in-martie-la-diseny-channel
Sper ca te-am ajutat!
Pa!

2 răspunsuri:
| dragutzyka29 a răspuns:

Eu am auzit ca incepe pe 1 dar tinand cont ca 1 este marti eu cred ca mai degraba incepe pe 7 ca pica luni

| Ishq333 a răspuns:

Incepe pe 14 martie: uite site-ul http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html#A la ora 19:30 (LUNI)