| tudorsuhan a întrebat:

Sa intru direct in problema.
Am un site de business, imi poate spune careva daca pot face marketing afiliat sau am nevoie de un site store/shop care de asemenea sa se poata cumpara de pe el ca sa fiu afiliatul altui site din aceeasi categorie?

2 răspunsuri:
| cornel89 a răspuns:

Nu.
Da-mi un ID de mess sa vorbim. Caut posibili parteneri în domeniu.

| JesseL a răspuns:

Poti face marketing afiliat cu orice site care genereaza trafic. Pui bannerul pe siteul tau si astepti sa genereze vanzari.
Poti afla cum functioneaza sistemul aici:
http://www.shoppingstar.ro/afil
www.profitshare.ro