| georgiANa_6693 a întrebat:

Sa ma prezintbig grin inalta, 14 ani, par mediu ondulat saten, ochi caprui imi plac sa ma distrez si astept cat mai multe id-uri de baietii care eu freza tip justin...big grin cam atat aaaa id meu lolly.georgy@yahoo.com sau little_pink_girl16@.

6 răspunsuri:
| doruyan a răspuns:

Buna uite id meu dorudoryan

| JuLien a răspuns:

Sa moara familia mea... n-am freza ca justin. dar am casa, bani si masina.
ma_cheama_mercedes

| Dudă a răspuns:

Piţi caută peşte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se vede cauta sponsori asta miklaughinglaughinglaughing

| Oana4340 a răspuns:

Doamne,încă nu ai încetat să pui întrebări stupide? Dacă, chiar vrei un băiat fuga la matrimoniale!

TPU nu e site de matrimoniale si fetiţe răsfăţate.Ai pus de 1000 de ori întrebarea asta si chiar devi enervantă.

| Neonoxide a răspuns:

Doamne Justin bieber =/ cauti prieten cu freza ca a lui mai ai si fite mai bine cauta pe xaturi tarani poate gasesti unu ca justin bieber si site`u asta nu cred ca e pentru intrebari ca astea paaaa.loser