| anonim_4396 a întrebat:

Sa presupunem ca ati avea o saptamana libera la dispozitie ( 7 ZILE ) - si ca ATI ALEGE SA CALATORITI IN ROMANIA! ( banii de asemenea nefiind o problema - sa presupunem ca ati avea la dispozitie in jur de 2.000 - 2.500 lei + voulchere de vacanta- card cadou ( cu care puteti sa va platiti cazarea, fara sa platiti " din mana" ).
Intrebarea e: UNDE ATI ALEGE SA MERGETI / CALATORITI? ( SI DE CE? )
CE ATI ALEGE SA VIZITATI ACOLO?
CE ATI VIZITAT DEJA, SI ATI RECOMANDA SI ALTORA SA VIZITEZE?!
( As prefera Orase vs sate & nu locuri / drumetii in mama natura! ci locuri " de oras "! )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pufulete, te aștept în Călărași laughing)))
Nu ai ce să vizitezi, dar merge laughing))

Acum dacă ar fi să-ți recomand ceva fain, mai ales că tu ai zis că ești de la munte, eu una îți recomand Delta Dunării ❤️ mai multe n-am idee să-ți povestesc laughing) dar din ce am văzut prin documentare și ce am mai văzut la tv, e un paradis în Deltă. laughing) Și auzisem la tv că există bărci din astea care merg pe apă și poți închiria un loc pe o barcă din aia ca să mergi prin Deltă laughing) dormi acolo, mănânci acolo, trăiești acolo. Acum nu știu dacă primesc și vouchere.

43 răspunsuri:
| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey pufulete de cand esti pe TPU? ( din ce an ) ca prim cont nu asta desigur, ai zis in alta intrebare sau raspuns nu tin minte ca esti de ceva timp aici

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Răspunde la dm uri / mesaje private pufulete :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Suflet pereche inseamna PRIETENIE / AMICITIE! NU AMOR SAU CASATORIE!

Cand am sa ma casatoresc, am sa va trimit un cont bancar tuturor prietenilor si cunostintelor de pe TPU happy - sa puneti bani! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu am fost... mai nicaieri!?!

Vino mai intai cu recomandarile, si apoi iti voi spune cert unde NU am fost din ce recomanzi! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

La CINE / CE te referi?!

Spune-o direct!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

De cand s-au inventat pufuleţii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Nu vreau!

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca iti fac cadou o palarie din aluminiu ( tinfoil ) happy la cum folosesti caps
Patricia.

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai am nevoie e ok happy

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă n-ai fost nicăieri inseamnă că ORIUNDE e ok. Așa că alege tu

| Iepuroi a răspuns (pentru sierra1):

Merge si asa happy
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/37/Manwithtinfoilhat.jpg
ma gandeam mai degraba la asta