| inna a întrebat:

Sa presupunem ca esti victima unei razbunari.Care crezi ca este reactia ta in fata acestei situatii?

Răspuns Câştigător
| DG a răspuns:

Cu violenta nu se rezolva nimic, tot cu capul...

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu stiu...si sincer nu vreau sa fiu pusa intr-o asa postura, mie nu imi plac astfel de lucruri sunt de parere k suntem oameni si trebuie sa ne comportam k atare...adica nu sa apelam la pumni, dusmanie sau razbunari...happy
puphappy

mira
| mira a răspuns:

Chiar daca nu m-ar afecta prea tare, as trece totusi printr-o stare de disconfort.

| MisterKat a răspuns:

Eu merg dupa parerea ca: "Razbunarea e arma prostului, dar mai prost e cel care nu se razbuna". Normal, ca la inceput suntem neputinciosi in fata unei astfel de situatii... dar trebuie sa trecem peste asta ca doar viata merge inainte cu bune si rele.
O zi buna!
Daniel.

| covexrobu a răspuns:

Depinde ce fel de razbunare este. Ca daca este una intre gastiile de cartier iti dai seama ca ma duc si dau si in stanga si in dreapta. Ca nu ma las mai prejos. Totul depinde de situatie si de persoana caruia ii se intampla.

| traistaru a răspuns:

Lasa timpul sa treaca ....MAFIA nu actioneaza la minie poti plati mai tirziu..mafia nu uita si nu iarta niciodata

| w1zz a răspuns:

Foarte speriat :]

| Alezzz6544 a răspuns:

Bag cuțitul în el