| harciog a întrebat:

Sa presupunem ca la un site(nu conteaza care)gasesti intrebari care iti satisface cit de cit dorinta de a te edifica tu cu tine. Ce este mai important decit asta?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ba contează, Sire, a picat peste mine inoportun socra - mea tocmai când mă edificam mai bine şi mi-a făcut laptopul guler de plastic metalizat.
Aşa mi-am dat seama că mult mai importantă este relaţia directă cu " site-ul ". Şi tot aşa mi-am mai dat seama de beneficiile laptop-ului în comparaţie cu PC-ul în care caz aş fi suferit modificări structurale mult mai majore din partea iubitei şi masivei respective soacre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grin. Eu stiu, ti-as spune, dar mi-e teama ca vei da in altele. saracutul, si-asa esti surmenat.

| Aether a răspuns:

De obicei cautam raspunsuri la intrebari. Dar sa fiu la obiect :reinventarea, redefinirea si puterea de a nu crede ca am "construit" ceva stabil avand la baza doar notiuni himerice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te edifici de-a binelea.

April
| April a răspuns:

Mai importante sunt raspunsurile:ale tale,fiindca te fac sa te cauti si sa te gasesti,ale altora,fiindca te pierzi:in admiratie daca sunt intelepte si folositoare,in ras,daca sunt amuzante, sau in stupoare, daca sunt... discutabile?