| anonim_4396 a întrebat:

Sa; ut TPU. Prietena mea cea mai buna e INNEBUNITA dupa twilight. Ea crede ca eu nu mai vreau sa fiu prietena cu ea is. ma rog, e complicat big grin. Dar, vreau sa o "uimesc" laughing, adica sa ii spun cateva chestii noi despre twilight care nu le-a auzit inca. Aveti idei? Nu imi pasa daca e adevarat sau nu. FUNDAlove struck

1 răspuns:
| Petruţa98 a răspuns:

Pai sambata adic amaine este Saga Amurg: Luna Noua dar fiind un mare fan probabil ca stie...